Pozvánka na Jarní botanický víkend 2018

Přírodovědecká fakulta Jihočeské univerzity

si Vás dovoluje pozvat na

tradiční Jarní botanický víkend pro středoškolské učitele

27.– 30. dubna 2018.

Vážení a milí středoškolští učitelé!

Jaro už je za dveřmi, a tak bychom Vás rádi opět pozvali na botanický víkend, který se bude tentokrát konat pod Krušnými horami nedaleko Kadaně.

Sraz účastníků bude v pátek večer. V sobotu a neděli proběhnou exkurze a končit budeme v pondělí odpoledne.

Ubytování bude zajištěno v rekreačním zařízení v obci Perštejn (50°22'58.4"N, 13°6'37.5"E) v sedmilůžkových pokojích (http://www.obec-perstejn.cz/volny-cas/ubytovani-v-obci/). Pokoje jsou opatřeny standardním vybavením včetně lůžkovin a jejich fotografie si můžete prohlédnout na výše uvedené adrese. Cena ubytování je stanovena na 250,-/osoba/noc. Při zahájení pobytu je nutné uhradit kauci ve výši 1.000,- za pokoj, která je vratná při řádném předání pokoje.

Stravování bude zajištěno v blízkém stravovacím zařízení (bude včas upřesněno).

Závazné přihlášky (nejraději e-mailem) posílejte na adresu: vhynkova@prf.jcu.cz, tel. +420 387 775 563.

Uzávěrka přihlášek je 21. dubna.

Za tým PřF

Milan Štech a Jan Lepš