Menu

Promoce - červen 2017


Pro absolventy – instrukce k promoci

Milí absolventi,

 úspěšně jste zakončili bakalářské, magisterské či doktorské studium na PřF JU (srdečně všem, kterým jsem neměla příležitost poblahopřát osobně, blahopřeji k tomuto úspěchu nyní). Teď Vás čeká ještě promoce.

Promoce se bude konat 26. června 2017 v DK Slavie (velká žlutá budova na nábřeží Malše za Jihočeským divadlem).

Moc bychom si přáli, aby Vám a Vašim blízkým zůstaly na promoci hezké vzpomínky, proto spoléhám, že i Vy se budete spolu s námi snažit, aby průběh promoce byl hladký a důstojný. K tomu je mimo jiné potřeba, abyste se před vlastním obřadem seznámili s jeho scénářem a vyzkoušeli si některé části. Proto Vás prosím, abyste se dostavili včas k instruktáži – 1. skupina v 9:00,  2. skupina v 11:30 a 3. skupina ve 14:00.

Začátky  promocí jsou v 10:00, 12:30 a 15:00 hodin.

Doba trvání promoce – cca hodina.

Hostům, které si na promoci pozvete, sdělte, že cca 20 minut před zahájením obřadu budou moci zaujmout místa v sále (tedy od 9:40, 12:10 a 14:40).

Míst k sezení by měl být dostatek.

Průběh promoce bude dokumentován oficiálním fotografem, fotografie z promoce můžete získat na DVD na studijním oddělení – sledujte prosím web fakulty, Organizační informace.

Pokud někdo z Vás ví určitě, že se promočního obřadu nezúčastní, prosím, aby to sdělil na studijní oddělení.

Ještě jednou blahopřeji k úspěšnému zakončení studia a těším se na shledanou s Vámi v den promoce.

Šárka Klementová

 

seznam promovaných dle rozdělení na jednotlivé promoce:

10:00 BAKALÁŘI

Aplikovaná informatika

Luboš Beran

Ondřej Filip

Jan Mareš

František Mastil

Tomáš Mika

Jiří Moc

Aleš Mrázek

David Pícha

Matěj Simota

Marek Šobra

Jakub Vacek, Dis.

Pavel Valeš

 

Měřící a výpočetní technika

David Cifreund

Ing. Jiří Liška

Tomáš Svědínek

Marian Viskup

 

Biofyzika

Ivana Šímová

 

Fyzika

Nikola Horová

 

Biologie pro vzdělávání Anglický jazyk a literatura

Barbora Nedvědová

10:00 MAGISTŘI

Botanika

Bc. Aleš Lisner, abs. s vyznamenáním

Bc. Jan Podroužek

Bc. Anna Müllerová , abs. s vyznamenáním

Bc. Petr Vittek

 

Fyzikální měření a modelování

Bc. Zdeněk Carda, abs. s vyznamenáním

 

Klinická biologie

Bc. Zuzana Beránková, abs. s vyznamenáním

Bc. Hana Hájková, abs. s vyznamenáním

Bc. Adéla Kráčmarová

Bc. Pavla Nedbalová, abs. s vyznamenáním

Bc. Markéta Rezková, abs. s vyznamenáním

Bc. Martina Vaníčková

Bc. Vendula Zemanová

 

Zoologie

Bc. Denisa Modrá

 10:00 DOKTOŘI

Molekulární a buněčná biologie a genetika

Mgr. Jan Perner cum laude


12:30 BAKALÁŘI

Péče o životní prostředí

Daria Ashmarina

Kristýna Pouchová

Jan Sedláček, abs. s vyznamenáním

 

Biological Chemistry

Dariya Baiko

Zuzana Gajarská

Christian Greichhamer

Nikola Hejnová

Sophie Honeder

Hana Pechová

Helmut Stanzl

Magdalena Šefferová

Paraskevi Tziortzouda

 

Bioinformatics

Mariana Šatrová

 

Biologie pro vzdělávání a Chemie pro vzdělávání

Petra Havlíčková

 

Biologie pro vzdělávání a Tělesná výchova a sport

Zuzana Obrdlíková

 12:30 MAGISTŘI

Parazitologie

Bc. Lucie Cibulková

Bc. Martina Jedličková, abs. s vyznamenáním

Bc. Jana Ježková

 

Klinická biologie

Bc. Pavlína Kočová

 

Biologie ekosystémů

Bc. Diana Čápová

Bc. Eva Kadlčková

Bc. Šárka Kottová

Bc. Lucie Vebrová

 

Experimentální biologie

Bc. Tomáš Filip

Bc. Petr Hůla

Bc. Barbora Martínková, abs. s vyznamenáním

Bc. Kateřina Podrábská

Bc. Lenka Rouhová, abs. s vyznamenáním

 

Biological Chemistry

Bc. Sabine Kaltenbrunner

 

Chemie životního prostředí

Bc. Kristýna Frejlachová

 

Učitelství biologie pro SŠ a Učitelství chemie pro SŠ

Bc. Tereza Kamišová

 

Učitelství biologie pro SŠ a Učitelství tělesné výchovy pro SŠ

Bc. Kristýna Jüngerová

 

Učitelství fyziky pro SŠ a Učitelství matematiky pro SŠ

Bc. Jaroslava Tesařová

 12:30 DOKTOŘI

Molekulární a buněčná biologie a genetika

Mgr. Olga Bazalová – cum laude

 

Entomologie

RNDr. Lukáš Sekerka –cum laude

 

Biologie ekosystémů

Mgr. Šárka Angst

 15:00 BAKALÁŘI

Biomedicínská laboratorní technika

Karolína Dostálová

Kristýna Kabelová

Tomáš Kašpar

Simona Křepelková

Jana Levá

Terze Liduchová

Lucie Řežábková, Dis.

Radomír Vokurka

Jana Zahradníková, abs. s vyznamenáním

Monika Zahradniková,  abs. s vyznamenáním

 

Biologie

Bc. Veronika Běhálková

Linda Jandová

Eliška Juhaňáková

Jan Kadlec

Jitka Krejčíková, abs. s vyznamenáním

Monika Kreklová

Zuzana Lhotská

Miloslava Prošková

Jana Řihánková

Jana Švecová

Štěpánka Tomková

Tereza Vyhlídalová

Veronika Zajícová

 15:00 MAGISTŘI

Aplikovaná informatika

Bc. Martin Klíma

Bc. Michal Kortan

Bc. Michal Lejtnar

Bc. Tomáš Severa

 

Zoologie

Bc. Lucie Ambrožová, abs. s vyznamenáním

Bc. Kateřina Bílá

Bc. Vendula Gregorová

Bc. Petr Kozel

Bc. Michal Perlík, abs. s vyznamenáním

 

V magisterském oboru Zoologie a učitelství biologie pro střední školy

Bc. Markéta Machová

 

 

 PDF ke stažení