Nanoworkshop 2018

Rozpis státních závěrečných zkoušek a obhajob na UFY

Přednáška o solarografii na UFY PřF JU

Zveme Vás na přednášku o solarografii, která proběhne na UFY PřF JU v pondělí 28.5.2018 od 16:00 v učebně C1.

Prodloužení termínu pro podání přihlášky na studijní obor Měřicí a výpočetní technika

Přihlašte se ke studiu bakalářského technického oboru Měřicí a výpočetní technika v prezenční i kombinované formě studia. Termín pro podání přihlášek je prodloužen do 25.5.2018!!!

Přednáška prof. Petra Kulhánka o kvantových počítačích, 21.3.2018 od 17:00 v posluchárně B2

Ústav fyziky a biofyziky pořádá přednášku prof. Petra Kulhánka z FEL ČVUT na téma "Kvantové počítače".

Přednáška zahraničního hosta z NASA na UFY, 18.1.2018

Jihočeská televize natáčela v Laboratoři fyziky plazmatu

Podívejte se, jaké pokročilé problémy jsou řešeny Laboratoří fyziky plazmatu v rámci projektů NATO, GAČR a dalších.

Nová skripta na Ústavu fyziky a biofyziky

Exkurze na AsÚ AV ČR v Ondřejově a na ÚFP AV ČR v Praze

Ve dnech 5.11-6.11.2015 proběhla každoroční exkurze na Astronomický ústav AV ČR v Ondřejově, které se účastnili studenti předmětu UFY/AST - Astronomie a astrofyzika a dále exkurze na Ústav fyziky plazmatu a Fyzikální ústav AV ČR v Praze v rámci předmětu UFY/PFA - Plazmová fyzika a astrofyzika.