Den otevřených dveří 2019

08.01.2019

Srdečně zveme všechny zájemce o studium na Přírodovědecké fakultě JU na den otevřených dveří, který proběhne v pátek 18. ledna 2019.


Pro zájemce z řad středoškolských studentů budou připraveny přednášky o všech oborech, které fakulta nabízí a o možnostech jejich studia. Zároveň budou probíhat zajímavé přednášky týkající se různých zahraničních exkurzí a výzkumů, otevřeny budou i některé laboratoře a chov afrických podzemních savců - rypošů. Ve vestibulech našich budov B a C bude instalována výstava fotografií mapujících zahraniční i tuzemské výzkumy. 

Díky bohatému doprovodnému programu je tedy den otevřených dveří vhodný i pro studenty nižších ročníků středních škol, případně pro zájemce z řad široké veřejnosti.

PROGRAM OBOROVÝCH PŘEDNÁŠEK

DOPROVODNÝ PROGRAM

Jak se k nám dostanete:

Od nádraží nebo z centra Českých Budějovic je možné využít trolejbusovou linku č. 3 (směr Máj - Antonína Barcala), ze které vystoupíte na zastávce Jihočeská univerzita, od které už se vydáte k budovám Přírodovědecké fakulty, které jsou označeny nápisem viditelným ze zastávky. Na přiloženém plánku jsou budovy A,B a C označeny tmavě zelenou barvou. 

Po celý den v budovách PřF JU budou pohybovat naši studenti, kteří Vám rádi ukáží cestu na jednotlivá stanoviště, budou mít k dispozici vytištěné programy a rádi Vám zodpoví různé dotazy týkající se studia a studentského života na PřF JU.

Níže si můžete prohlédnout několik fotografií z minulých dnů otevřených dveří: 

                          

Podrobnosti o nabízených studijních oborech a přijímacím řízení najdete zde