• Fakulta
  • Aktuálně

Inventarizace vodního hmyzu na vybrané lokalitě

Pomocí standardních odchytových metod (pasti, hydrobiologická síťka) bude na vybrané lokalitě proveden průzkum vodního hmyzu (např. vodních brouků, ploštic, vážek atp.). Výsledky budou vyhodnoceny a srovnány se známými data. Závěr práce by měl být návrh managementu vedoucího ke zvýšení diverzity vybrané skupiny.

Vedoucí práce:  RNDr. Ing. Vojtěch Kolář (kolarvojta_at_seznam.cz)

Pracoviště:  Katedra biologie ekosystémů (Branišovská 1760, České Budějovice)

Zaměření práce:  terénní

Předpokládaná hodinová dotace: 2 - 3 hodiny týdně