Vývojář backend systémů - integrace

Nabízíme zajímavou pozici IT experta v mladém týmu. Pracujeme s mnoha progresivními technologiemi a je na Tobě, které z nich tě budou bavit a inspirovat.

CETIN a.s. spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. V současné době hledáme kandidáta na pozici:

Náplň práce

  • vývoj na Integrační platformě, v technologiích Java, Apache Camel, Openshift, Pentaho Kettle, XSLT, CICD pipelines,
  • vývoj konektorů pro Kafka, Elastic DB, cloudové služby
  • Neočekáváme, že se budeš věnovat všem zmíněným oborům. Volba je v tomto případě na Tobě
  • orientujeme se zejména na Opensource software

Požadujeme

  • zkušenosti s programováním
  • uživatelská znalost OS Linux
  • výhodou zkušenost se SSL, XML, JSON, REST

Nabízíme

  • Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy v IT
  • Zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí, nejde jen o programování
  • Motivující mzdu a benefity
  • Pracoviště  České Budějovice  nebo  Praha 9

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích