Nabídka pracovních příležitostí pro studenty - Baader Computer spol. s r.o.

Baader Computer spol. s r.o. nabízí studentům IT zajímavé pracovní příležitosti a trainee program.

Baader Computer spol. s r.o. česká společnost se zahraniční účastí s 25letou tradicí na českém trhu. Specializujeme se na návrh a vývoj software, konzultace a realizaci informačních systémů, poradenství v oblasti informačních technologií, Business Intelligence, CRM systémy a ERP systémy pro zákazníky z automotive, marketingu, chemického průmyslu a dalších segmentů.

Více informací o nabízených pracovních příležitostech a trainnee programu naleznete v přiložených souborech.

JAVA Developer

Fronted Developer