Inventarizace vodního hmyzu na vybrané lokalitě

Pomocí standardních odchytových metod (pasti, hydrobiologická síťka) bude na vybrané lokalitě proveden průzkum vodního hmyzu (např. vodních brouků, ploštic, vážek atp.). Výsledky budou vyhodnoceny a srovnány se známými data. Závěr práce by měl být návrh managementu vedoucího ke zvýšení diverzity vybrané skupiny.

Vedoucí práce:  RNDr. Ing. Vojtěch Kolář (kolarvojta_at_seznam.cz)

Pracoviště:  Katedra biologie ekosystémů (Branišovská 1760, České Budějovice)

Zaměření práce:  terénní

Předpokládaná hodinová dotace: 2 - 3 hodiny týdně