Aktuálně - CPV

JuniUni - mikrobiolog

Co nám žije na mobilu a třeba na rukou? Odpověď na tuto otázku ve čtvrtek hledali středoškoláci během dalšího semináře Juniorské univerzity. Kurz s názvem mikrobiolog je zavedl do biochemické laboratoře. Tam se seznámili s principy sterilní práce, vyzkoušeli práci s laboratorním materiálem a bakteriemi. Na závěr si odebrali své vlastní vzorky a teď budou čekat, co zajímavého jim v petriho miskách naroste.

 

Celá nabídka kurzů JuniUni i dalšího vzdělávání zde: Centrum pro přírodovědné vzdělávání.

 

  

 

 

PŘF

  • Hits: 526

Učitelství science pro SŠ

Učitelství Science je výjimečné a unikátní


Studijní program Učitelství Science je výjimečnou příležitostí pro absolventy učitelských i odborných bakalářských programů, kteří chtějí učit na střední škole přírodovědné předměty novým a zajímavým způsobem.... >> více zde

PŘF, Úspěchy

  • Hits: 1862

Studenti DVPP Učitelství pro SŠ úspěšně zakončili studium

Ve čtvrtek 24. srpna zakončilo osm studentů oboru Rozšíření pedagogické kvalifikace - učitelství matematiky pro SŠ a informatiky pro SŠ své studium zaštiťované Centrem pro přírodovědná vzdělávání. Pro úspěšné absolvování studia museli studenti splnit předměty ze studijního plánu, napsat a obhájit závěrečnou práci a zodpovědět otázky komise. 

Všem studentům blahopřejeme k získání nové aprobace!

  • Hits: 886

Stay in touch
social media

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel. 387 776 201 | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel. 387 776 201 | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

© 2024 University of South Bohemia
Cookies

1

0