TOEIC for ALL


Chcete-li vyzkoušet alternativu k bakalářské zkoušce a cena za oficiální program TOEIC with PHOTO se vám zdá příliš vysoká, máte možnost využít akce TOEIC for ALL.

Co je TOEIC?

TOEIC® Listening and Reading je v současnosti nejčastěji skládanou zkouškou z anglického jazyka v pracovním prostředí. Jejím výsledkem je bodové ohodnocení, které je převedeno na odpovídající úroveň (A1-C1) dle Společného evropského referenčního rámce (zdroj).

Přírodovědecká fakulta JU tuto zkoušku nabízí jako alternativu k bakalářské zkoušce. Více informací o zkoušce a přípravě na ni najdete na stránce Mezinárodní zkoušky.

Co nabízí akce TOEIC for All?

Zaregistrovaní účastníci absolvují zkoušku TOEIC® Listening and Reading za snížený poplatek ve výši 900-1100 Kč (běžná cena zkoušky TOEIC pro veřejnost je 3300 Kč). Do tří týdnů po vykonání zkoušky elektronicky obdrží informace o dosažené úrovni dle Evropského referenčního rámce. Na základě tohoto emailu jim pak v případě dostatečného počtu bodů bude uznána bakalářská zkouška. V případě zájmu o score report nebo certifikát si lze tuto službu objednat při registraci.

Obsah a uznávání místo Bakalářské zkoušky

Obsahově se TOEIC for ALL od zkoušky TOEIC with Photo neliší.
Studentům PřF JU bude zkouška uznána místo Bakalářské zkoušky na základě elektronického bodového hodnocení bez nutnosti zakoupit osvědčení nebo certifikát.

Termíny a přihlašování

Termíny jsou uvedeny na stránce Mezinárodní zkoušky.

Zkouška se koná při minimálním počtu 10 účastníků.

Přípravné kurzy na PřF JU: