Menu

TOEIC for ALL


aneb

ostrá zkouška nanečisto

Ověřte si svou úroveň angličtiny v rámci akce TOEIC for ALL – zúčastněte se zkoušky TOEIC za sníženou cenu a získejte informaci o své pokročilosti. Bude-li se Vám výsledek líbit, můžete si přikoupit certifikát.

Co je TOEIC?

TOEIC® Listening and Reading je v současnosti nejčastěji skládanou zkouškou z anglického jazyka v pracovním prostředí. Jejím výsledkem je bodové ohodnocení, které je převedeno na odpovídající úroveň (A1-C1) dle Společného evropského referenčního rámce. Přírodovědecká fakulta JU tuto zkoušku používá jako alternativu k bakalářské zkoušce.
Více informací o zkoušce a přípravě na ni najdete na stránce Mezinárodní zkoušky.

Co nabízí akce TOEIC for All?

Zaregistrovaní účastníci absolvují zkoušku TOEIC® Listening and Reading za snížený poplatek ve výši 900-1100 Kč (běžná cena zkoušky TOEIC pro veřejnost je 2900 Kč). Do tří týdnů po vykonání zkoušky elektronicky obdrží informace o dosažené úrovně dle Evropského referenčního rámce.
V případě spokojenosti s výsledky je možné si dokoupit osvědčení s dosaženou úrovní a podrobnostmi (score report) nebo dekorativní certifikát, obojí s institucionální platností (pro podrobnosti viz ceník níže).

Obsah a uznávání místo Bakalářské zkoušky

Obsahově se TOEIC for ALL od zkoušky TOEIC with Photo neliší.
Studentům PřF JU bude zkouška uznána místo Bakalářské zkoušky na základě elektronického bodového hodnocení bez nutnosti zakoupit osvědčení nebo certifikát.

Termíny a přihlašování

Termíny jsou uvedeny na stránce Mezinárodní zkoušky.

Zkouška se koná při minimálním počtu 10 účastníků.

Přípravné kurzy na PřF JU: