Katedra molekulární biologie a genetiky
Department of molecular biology and genetics
Menu

Studentské semináře v zimním semestru 2019/2020


Pro ty z vás, kteří se nemohou zúčastnit retreatu, jsme zarezervovali dva termíny pro studentské semináře: 14. a 21. ledna 2020 (s výhradou změny, pokud hostující řečník tyto termíny přijme před jejich naplněním). Pokud máte zájem o využití této alternativy, obraťte se prosím na Michaelu Kunzovou (kunzova.michaela@gmail.com).

Tyto termíny budou platné pouze v případě, že se na jednom z těchto termínů zúčastní 3 až 4 studenti, takže aby aby byla práce Michaela jednodušší, bylo by vhodnější, kdybyste si mezi sebou uspořádali 3 až 4 osoby, než se na ni obrátíte. Ostatní časy mohou být k dispozici, pokud jsou ještě volné. Informace o dostupnosti naleznete zde:

https://www.prf.jcu.cz/cs/kmb/people/seminars.html

A zde pro pravidla PhD seminářů a jejich formát:

https://www.prf.jcu.cz/kmb/for-students/doctoral-studies/doctoral-student-seminar-rules.html

Všichni studenti jsou však vybízeni k tomu, aby se zúčastnili každoročně pořádaného retreatu, který se koná letos 11. - 13. října v krásném penzionu Mauritz na Šumavě:

https://www.penzion-mauritz.cz/cs/

https://www.facebook.com/1819241651645568/photos/?tab=album&album_id=2264215600481502

Je to skvělá příležitost potkat své kolegy a členy fakulty. Kromě toho budete mít možnost být zvolen jako jeden z 3 nejlíp prezentujících, o nichž budou hlasovat všichni účastníci retreatu. Je to skvělý způsob, jak se postarat o to, aby vaše povinnost každoročně prezentovat na semináři katedry byla formálně splněna.