Promoce 25. 6. 2018

11.06.2018

 Pro absolventy – instrukce k promoci

Milí absolventi,
úspěšně jste zakončili bakalářské, magisterské či doktorské studium na PřF JU (srdečně všem, kterým jsem neměla příležitost poblahopřát osobně, blahopřeji k tomuto úspěchu nyní). Teď Vás čeká ještě promoce.

 Promoce se bude konat 25. června 2018 v DK Slavie (velká žlutá budova na nábřeží Malše za Jihočeským divadlem).

Moc bychom si přáli, aby Vám a Vašim blízkým zůstaly na promoci hezké vzpomínky, proto spoléhám, že i Vy se budete spolu s námi snažit, aby průběh promoce byl hladký a důstojný. K tomu je mimo jiné potřeba, abyste se před vlastním obřadem seznámili s jeho scénářem a vyzkoušeli si některé části. Proto Vás prosím, abyste se dostavili včas k instruktáži – 1. skupina v 9:00,  2. skupina v 11:30 a 3. skupina ve 14:00.

Začátky  promocí jsou v 10:00, 12:30 a 15:00 hodin.
Doba trvání promoce – cca hodina.

Hostům, které si na promoci pozvete, sdělte, že cca 20 minut před zahájením obřadu budou moci zaujmout místa v sále (tedy od 9:40, 12:10 a 14:40).
Míst k sezení by měl být dostatek.

Průběh promoce bude dokumentován oficiálním fotografem, cca měsíc po promocích Vám může studijní oddělení na vyžádání zaslat odkaz, na kterém si fotografie zdarma stáhnete.

Pokud někdo z Vás ví určitě, že se promočního obřadu nezúčastní, prosím, aby to sdělil na studijní oddělení.

Ještě jednou blahopřeji k úspěšnému zakončení studia a těším se na shledanou s Vámi v den promoce.

Šárka Klementová

seznam promovaných dle rozdělení na jednotlivé promoce:

10:00

BAKALÁŘI

BMLT

Dokoupilová Eliška

Frejlachová Andrea

Hodinová Lenka

Kozová Kristýna

Kutilová Tereza

Lencová Radka

Mustacová Johana

Navrátilová Adéla

Papajová Martina

Pejšová Hana

Pekľanská Miriama

Skaličková Markéta

Tomanová Anna

Venhauerová Anna

 

Péče o životní prostředí

Schmidtmajerová Klára

Šimko Lubomír

 

Biologie + matematika pro vzděl.

Chroustová Lucie

 

Biologie + tv pro vzděl.

Procházková Jana

 

Chemie

Kalkuš Milan

Kubelka Jiří

Poncarová Martina

Vaclová Jana

MAGISTŘI

Biochemie

Sýkorová Eva

 

Chemie životního prostředí

Hořejší Karel

 

Učitelství biol + chem

Pilík Pavel

 

Učitelství biol + tv

Veithová Lucie

 

Zoologie

Hanzalová Dana

Hausteinová Tereza

Hurtová Dominika

Matějková Adéla

 

Botanika

Brožová Viktorie

Hrubá Karolína

Langová Veronika

Maredová Nela

12:30

BAKALÁŘI

Biologie

Bendová Kamila

Bernasová Eliška

Černá Pavlína

Hodanová Jana

Charvátová Klára

Jachníková Nikola

Kabeláčová Kateřina

Krejčí Joel

Lovčí Zuzana

Pecková Nikola

Pěnka Tomáš

Pospíšilová Kristýna

Pužejová Kateřina

Slaba Michal

Valentová Klára

Velanová Hana

Vodičková Veronika

 

MVT

Dolejší Marek

Duda Milan

Houšť Milan

Kubík Jan Matěj

Liška Tomáš

MAGISTŘI

Aplikovaná informatika

Adámková Eva

Bartyzal Miroslav

Kolář Michal

Zimmel Jakub

 

Experimentální biologie

Hucková Dagmar

Krejčová Gabriela

Kunzová Michaela

Müllerová Jana

Pospíšilová Tereza

Říhová Lenka

Steffal Pavel

Stráská Markéta

15:00

BAKALÁŘI

Aplikovaná informatika

Balabanov Illya

Burda Jiří

Doktor Ondřej

Hauser Jiří

Chaloupka Jiří

Janouch Lukáš

Kratochvíl Ivan

Křišta Miloslav

Pěstová Karolína

Šeps Pavel

 

Bioinformatics

Fajtová Tereza

Tsybulskyi Volodymyr

 

Aplikovaná matematika

Moskovka Alexej

Pšenicová Monika

MAGISTŘI

Klinická biologie

Klojdová Martina

Kubíčková Michaela

Kvardová Karolína

Masáková Kamila

Mašková Hana

Mochanová Michaela

Paďouková Lucie

Pospíchal Petr

Štajnerová Tereza

Uher Ondřej

 

Biologie ekosystémů

Kalinová Karolína

Sivý Štěpán

Šťastný Vojtěch

 

Parazitologie

Kočová Pavlína

Mazanec Hynek

Smolenová Štěpánka

 

Biofyzika

Charvát Filip