Rozšíření učitelské kvalifikace o další předmět - matematika, fyzika, informatika pro SŠ

Rozšíření učitelské kvalifikace o další předmět - matematika, fyzika, informatika - DVPP (další vzdělávání pedagogických pracovníků)

Studium k rozšíření odborné kvalifikace o další předmět připraví absolventy učitelských oborů pro SŠ pro výuku dalšího aprobačního předmětu.

Přihlášky:

fyzika                                            informatika                              matematika
Online přihlášení                          Online přihlášení                     Online přihlášení

Forma studia: kombinovaná

Rozsah: 250 hodin

Účastníci kurzu budou evidování v informačním systému fakulty (STAG) obdobně jako ostatní studenti fakulty. Studium bude kontrolováno formou zápočtů a zkoušek v jednotlivých kurzech, k ukončení programu bude účastník prezentovat a obhajovat závěrečnou práci.

Cena kurzu za 1 semestr: matematika 4 840 Kč, fyzika 4 840 Kč, informatika 5 480 Kč

Odborní garanti programů: RNDr. Ing. Jana Kalová, Ph.D. (matematika), Mgr. Václav Šlouf, Ph.D. (fyzika), Mgr. Jiří Pech, Ph.D. (informatika)

informace: jkalova(at)prf.jcu.cz