Pracovní pozice ve firmě Anycoders

01.10.2021

Budějovická firma Anycoders hledá parťáky do svého týmu!


Vytvářej s námi digitální svět - Anycoders 

Jsme tým programátorů z ČB sídlící v Besedě v Budějcích. Pomáháme středním a malým firmám nejen v regionu nastartovat nebo inovovat jejich činnosti. Nyní k sobě do týmu hledáme nového parťáka, entuziastu s nadšením pro svůj obor.

Hledáme lidi s ideály, kteří už na start kariéry chtějí víc než jen stáž, ale práci, která je bude naplňovat. Nadšence, kteří chtějí držet krok s dobou a jsou ochotni adaptovat se na stále se měnící trendy v IT.

Jaké projekty momentálně vyvíjíme?

  • e-shopy na míru,
  • mezisystémové integrace,
  • datová analýza / práce s daty,
  • prémiové weby.

Právě teď se u nás chystáme na technologickou revoluci v rámci backendových aplikacích. Přecházíme totiž z PHP a Symfony k NodeJS. I potom však budeme muset udržovat naše staré projekty, kterých není málo, a tak se Ti bude znalost PHP a Symfony určitě hodit. 

V případě větších informačních systémů se nebojíme použít Javu a Spring. I na tomto technologickém stacku máme projekty, které musíme neustále opečovávat.

Zajímáš-li se o administraci serverů, pak u nás využiješ své zkušenosti z Dockeru, GitLabu CI a obecně ze světa Linuxu. I na tomto poli se chystáme na velkou změnu - plánujeme v blízké budoucnosti přenést naši projektovou infrastrukturu do Kubernetes

Chceš-li být u těchto změn a máš-li zájem zúčastnit se naší “technologické revoluce”, neváhej nás kontaktovat Znalost žádné z technologií není podmínkou, důležitý je pro nás hlavně přístup a charakter, to ostatní se dá naučit :)

https://www.anycoders.cz/hledame