Aktuálně

Nabídka pracovní pozice

19.11.2018

Společnost MBtech Bohemia s. r. o. nabízí absolventům IT zajímavou pracovní pozici "SW vývojář C#".

Více

Nabídka pracovních pozic

20.09.2018

Firma DataPartner (dodávky a realizace řídících technologií, software , dodávky průmyslového hardwaru a finální technická řešení v rámci řešení integrace technologických celků...) a Numerica (vývoj pokročilých softwarových produktů, průmyslový výzkum a experimentální vývoj ) nabízejí pracovní pozice končícím studentům IT.

Více

Stipendia na studium v Bavorsku - Jahresstipendien des Freistaates Bayern 2019/2020

14.09.2018

Rádi bychom upozornili na aktuální výzvu k podávání žádostí o stipendium na roční studijní pobyt v Bavorsku s možností prodloužení na max. 3 roky. Stipendium je určeno k financování navazujícího magisterského nebo doktorského studia na bavorské veřejné vysoké škole. Stipendium lze udělit i na roční studijní pobyt v Bavorsku v rámci doktorského studia na české veřejné vysoké škole.

Více

Odborná praxe a brigáda pro studenty IT

11.09.2018

Společnost Grand s. r. o. je dlouholetým výrobcem právního informačního systému. V souvislosti s touto činností by společnost ráda nabídla studentům možnost odborné praxe v oboru IT (správa serverů, vývoj aplikací .Net, Php, JavaScript, Java EE, zpracování dat atp.)

Více

Mikrotik akademie

24.07.2018

Ústav aplikované informatiky se stal školícím pracovištěm firmy Mikrotik. Na základě této skutečnosti máme právo vydávat školicí cerfifikáty Mikrotik MTCNA pro studenty zcela zdarma.

Více

Pracovní příležitost - SCS Software

01.06.2018

Firma SCS Software, která se již 20 let specializuje na vývoj počítačových her/simulátorů kamionové dopravy nabízí studentům IT zajímavé pracovní pozice.

Více


<< předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 následující >>