Aktuálně

Programátor - pracovní příležitost

30.06.2016

TSE spol. s r.o., výrobní společnost se sídlem v Českých Budějovicích, která působí na tuzemském i zahraničním trhu v oboru elektroniky a elektrotechniky, jediný výrobce inkubátorů v České republice, hledá do svého týmu nového spolupracovníka.

Více

Pracovní příležitost - Učitel informatiky na SŠ

07.06.2016

Střední škola informatiky a právních studií v Českých Budějovicích nabízí volné pracovní místo na pozici učitele na SŠ s aprobací výpočetní technika (informační technologie). Očekáváme zodpovědný přístup a touhu tvořit lepší školu jak pro studenty, tak pro učitele

Více

Pracovní příležitost - Bosch Car Multimedia v Německu

06.06.2016

Společnost Robert Bosch Car Multimedia GmbH považuje za jeden ze svých hlavních úkolů vývoj inteligentních řešení, jejichž cílem je neustále zvyšovat flexibilitu a efektivitu při integraci zábavy, navigace, telematiky a asistenčních systémů pro řidiče ve vozidle.

Více

Pracovní stáž pro studenty IT

04.05.2016

Společnost ICZ, a. s. nabízí studentům IT pracovní stáž v Českých Budějovicích - Projektant síťových technologií - LINUX.

Více

Spolupráce se studenty - ICZ

29.04.2016

Na základě dohody během informativní schůzky se studenty přiložena prezentace + jeden upřesňující materiál tykající se případné spolupráce přímo na pobočce v ČB.

Více

<< předchozí 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 následující >>