Přihlášení


Před prvním "normálním" přihlášením je nutno provést registraci. Postup při registraci je uveden v části "Registrace". Pokud registrace proběhla v pořádku, můžete se přihlásit do systému pomocí uživatelského jména (=email užitý při registraci) a hesla (=heslo zvolené při registraci). Otevřete svůj oblíbený webový prohlížeč a zadejte adresu systému pro správu licencí

https://e5.onthehub.com/WebStore/ProductsByMajorVersionList.aspx?ws=a1396cce-a98b-e011-969d-0030487d8897&vsro=8&JSEnabled=1

Objeví se stránka pro přihlášení a zde zadáte Vaše uživatelské jméno (email) a Vaše zvolené heslo: 
!!!! JEŠTĚ JEDNOU: TEĎ UŽ ZADÁVÁTE VÁŠ EMAIL, NIKOLI VAŠE UID(např. B123456 nezadávejte) !!!!

Po přihlášení se objeví výpis již staženého SW. K získání dalších licencí klikněte na odkaz "Software", který se nachází v horní části stránky (nejedná se o odkaz My Software v levé části stránek)

Software si vyberte ze seznamu, nebo si nechte software vyhledat pomocí klíčového slova. Poté co vyberete software ke stažení, postupujete podobně jako v internetovém obchodě (e-shop), ovšem v tomto e-shopu je vše zdarma :-). Na následující stránce tedy potvrdíte svou "objednávku".

Jak již bylo řečeno výše, je následující postup v podstatě nákup v e-shopu, takže potvrdíme nákup a licenční podmínky a dostáváme se do nákupního košíku. Zde můžeme pokračovat výběrem dalších produktů (Continue Shopping), nebo dokončit "nákup" (Check Out).

Pokud jste zvolili dokončení nákupu, zadáte své jméno a email a tím dokončíte nákup.

Po dokončení nákupu můžete stáhnout SW a získat licenční číslo (pokud je vyžadováno) kliknutím na volbu "Download". Celkem si můžete každý produkt zakoupit dvakrát (2 licenční čísla). Postup pro stažení SW je následující:

  • Klikněte na volbu My Software v levé části stránky. Tím zobrazíte přehled již získaných licencí.
  • Zobrazte si detail "nakoupeného" SW produktu (volba Download v přehledu získaných licencí), zde naleznete i Vaše licenční číslo.
  • Znovu klikněte na tlačítko download. Tím získáte speciální program, tzv. Downloader. Ten se postará o stažení SW a o jeho rozšifrování, neboť každý produkt je stahován jako soubor ISO v šifrované podobě.
  • Spusťte Downloader a postupujte dle instrukcí (stačí vybrat, kam chcete SW stáhnout)