Menu

XVIII. Setkání biochemiků a molekulárních biologů

Masarykova univerzita v Brně – Přírodovědecká fakulta Ústav biochemie & Národní Centrum pro výzkum biomolekul a Česká společnost pro biochemii a molekulární biologii Vás již tradičně zvou do Brna na pravidelné XVIII. Setkání biochemiků a molekulárních biologů jehož každoroční součástí je Sekce mladých - konference studentů v angličtině.


Termín konání akce: 14. - 15. listopadu 2017 v hotelu Continental Kounicova 6, Brno.

Konference proběhne ve v úterý a středu 14. a 15. listopadu 2017 v konferenčních prostorách hotelu Continental, Kounicova, 6, Brno (https://www.continentalbrno.cz/). Registrace účastníků bude možná od 8:00 ve vestibulu. Slavnostní zahájení bude v 9:00 hod. a  ukončení je plánováno cca v 17 hod  ve středu. Jednacími jazyky jsou čeština, slovenština a angličtina.

15 - 20 ti-minutové přednášky budou probíhat v hlavním sále, anglické přednášky v Sekci mladých pak paralelně ve dvou sekcích. V obou místnostech bude k dispozici dataprojektor připojený na počítač.

Stejně jako každý rok budou dvě komise hodnotit úroveň a srozumitelnost prezentací v Sekci mladých. Nejlepší příspěvky v obou paralelních částích Sekce mladých budou ohodnoceny. Hodně štěstí!

Bližší informace na stránkách akce.