Minikonference: Výuka jazyků pro studenty přírodovědných oborů

Oddělení jazyků Přírodovědecké fakulty Jihočeské Univerzity v Českých Budějovicích zajišťuje výuku jazyků pro studenty Přírodovědecké fakulty, ale vítáni jsou i studenti z jiných fakult. Základním vyučovaným jazykem je angličtina, nabízíme však také výuku dalších jazyků.

Oddělení jazyků Přírodovědecké fakulty JU

pořádá minikonferenci na téma

Výuka jazyků pro studenty přírodovědných oborů

Termín konání: 14. 6. 2024

Místo konání: PřF JU
Branišovská 1760, 370 05 České Budějovice

Přivítáme příspěvky ve formě prezentace (20 minut) nebo workshopu (30 minut) na tato témata:

• Tvorba studijních materiálů
  • Moderní výukové metody
  • ESP a EAP
  • Testování
  • Neformální jazyk a EAP
  • Akademické psaní
  • Umělá inteligence a její vliv na výuku jazyků

Jednací jazyky: čeština, angličtina

Registrace pro účastníky a příspěvky se otevře v roce 2024.