Laboratoř archeobotaniky
a paleoekologie

Pro studenty

Laboratoř archeobotaniky a paleoekologie zabezpečuje část výuky oboru botanika se specializací archeobotanika, ale řadu dalších kurzů v různých studijních oborech na Jihočeské univerzitě. Na našem pracovišti vznikají práce bakalářského, magisterského a doktorského stupně. Charakteristickým rysem těchto prací je důsledné propojení studentských prací se základním i aplikovaným výzkumem. Jednoduše řečeno, studenti se podílejí na „živém“ aktuálním výzkumu pracoviště, ať je to doma nebo v zahraničí.

Výrazná je spolupráce s Archeologickým ústavem FF JU, kde pomáháme se školením studentů se zaměřením na environmentální archeologii. Laboratoř zajišťuje pro Filozofickou fakultu Jihočeské univerzity řadu kurzů pro bakalářské a magisterské studium archeologie.

LAPE zajišťuje v současné době následující kurzy:

Přírodovědecká fakulta JU (všechny stupně studia)

Pro Filozofickou fakultu JU (bakalářské a magisterské studium archeologie)

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1

0