Přírodovědecký rej
prirodovedecky_rej_2022

Kdy:
2022-10-05 18:00 - 22:00

Kde:
Přírodovědecká fakulta JU, před budovou B

O události

Milí příznivci Přírodovědecké fakulty JU,

 srdečně Váz zveme na hudebně - společenskou akci Přírodovědecký REJ. Těší se na Vás čtyři hudební tělesa, mladí a nadějní Dog on the catwalk (https://bandzone.cz/dogonthecatwalk), oku lahodící Killa Fettu (https://bandzone.cz/killafettu), zkušení a ostřílení Mons Pubis (https://bandzone.cz/monspubis) a v neposlední řadě i hřebínek večera Zlo z Jihu (https://bandzone.cz/zlozjihu). 

 Udělejte si čas 5. října mezi šestou a desátou hodinou večerní a přijďte si vyvětrat nejen hlavu, ale i nohy a ruce. Doražte poklábosit, popít, zazpívat, poznat, potkat se, seznámit se, užít si jednoduše příjemný večer. Občerstvení bude zajištěno více než kvalitní, to samé platí o pochutinách k pivu.

 Rej se odehraje na prostranství mezi budovami A, B, C Přírodovědecké fakulty, jste vítáni všichni včetně dětí, psů, koček, potkanů, želv i vietnamských prasátek. Doma nechte blbou náladu a politické názory. 

 

Za organizační tým Vojta Študent. 

 
 

Powered by iCagenda

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2022 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

1

0