Doktorka Fencková z Přírodovědecké fakulty JU se stala členkou prestižní multidisciplinární mezinárodní sítě vědců FKNE

FENS-Kavli Network of Excellence (FKNE) je dynamická a velmi prestižní skupina 30 vynikajících evropských neurovědců v počáteční či střední fázi kariéry, kteří jsou vybíráni pro svou vědeckou excelenci, originalitu a vedoucí postavení. Jedním z vybraných špičkových vědců je nově i Mgr. Michaela Fencková, Ph.D., z Katedry molekulární biologie a genetiky Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Více zde: https://www.prf.jcu.cz/cz/fakulta/aktualne/hlavni/doktorka-fenckova-z-jihoceske-univerzity-se-stala-clenkou-prestizni-multidisciplinarni-mezinarodni-site-vedcu-fkne?fbclid=IwAR2gKjJGe7emZdsC5oxLhyOkdZdfaVn81LU31otQVhs_p6m1UXe2eeRmCUU