Nové a inovované studijní programy

Moderní a individuální přístup k výuce Vás čeká na Přírodovědecké fakultě JU. Vyberte si z našich nových či inovovaných studijních programů.

Nabídka všech studijních programů je dostupná zde.

Bakalářské programy

Biologie

Nejdéle fungující studijní program na PřF JU, který prošel celkovou inovací. Moderní způsoby výuky formou projektů a seminářů poskytují všeobecný přehled o biologii. Znalosti teoretické tak i praktické, využijete při práci v terénu či v laboratořích.

Podrobné informace o programu zde.

Biologie a ochrana zájmových organismů - BOZO

Program s novou strukturou se zaměřuje na ochranu organismů, zájmové chovy exotických živočichů, pěstování cizokrajných rostlin nebo práci v zoologických zahradách. Studium zahrnuje přírodovědné disciplíny jako botanika, zoologie, ale také legislativu i management zoologických či botanických zahrad.
Podrobné informace o programu zde.

Magisterské programy

Funkční genetika a bioinformatika

Nový studijní program vyučovaný v anglickém jazyce rozšiřuje znalosti studentů v oblasti moderního biologického výzkumu na teoretické i praktické úrovni a připravuje tak na budoucí povolání v aplikovaném výzkumu a vývoji v průmyslovém, zemědělském, klinickém nebo servisním sektoru a na pozice v akademickém výzkumu.

Podrobné informace o programu zde

Studijní program Učitelství Science

Nová výjimečná příležitost pro absolventy učitelských i odborných bakalářských programů, kteří chtějí učit na střední škole přírodovědné předměty novým a zajímavým způsobem, který využívá inovativní výukové metody a moderní pedagogické přístupy.

Podrobné informace o programu zde

Přihlášky přijímáme do 31. 3. 2024! E-přihláška

Těšíme se právě na Vás!