• Naše úspěchy

Monika Bürgerová zlatou medailistkou na akademickém Mistrovství Evropy v karate

Monika Bürgerová, dvacetiletá karatistka z Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity, přivezla zlato z akademického Mistrovství Evropy, které se konalo v chorvatském Záhřebu.

Mistrovství se  účastnily stovky závodníků a závodnic ze všech koutů Evropy. Za Jihočeskou univerzitu byli vysláni čtyři reprezentanti. Jedná se o zkušené závodníky z TJ Karate České Budějovice jmenovitě o: Bc. Tomáše Hermanna (Pedagogická fakulta), Dominika Mikulu (Pedagogická fakulta), Adrianu Crhonkovou (Přírodovědecká fakulta), Moniku Bürgerovou (Přírodovědecká fakulta).

Monika absolvovala celkem pět zápasů včetně toho finálového, ve kterém zvítězila 2:0. V celé kategorii zápasilo 35 závodnic

Vítězce gratulujeme a přejeme v budoucnosti mnoho úspěchů.