Patříme mezi deset nejlépe hodnocených fakult v ČR

Hospodářské noviny v letošním roce opět uveřejnily tentokrát rozšířené hodnocení vysokých škol a fakult.

V roce 2016 poprvé školy nehodnotila redakce novin, ale Středisko vzdělávací politiky, které působí pod Pedagogickou fakultou Univerzity Karlovy a patří mezi přední pracoviště ve výzkumu vzdělávání. Pracovníci střediska vyhotovili vlastní metodiku, která stojí na rozboru několika stovek údajů o každé veřejné vysoké škole a fakultě získaných z různých zdrojů. Aktuální hodnocení si můžete prohlédnout na níže uvedeném odkazu.

PŘEHLED HODNOCENÍ VŠ