• Naše úspěchy

Rozhovor s doc. Jaromírem Benešem o výzkumu v Makedonii a Letní archeobotanické škole

Docent Jaromír Beneš hovoří spolu s doktorandkou Terezou Majerovičovou o výzkumu v Makedonii a pořádané Letní archeobotanické škole ve vědeckém pořadu Českého rozhlasu Planetárium. Záznam si můžete poslechnout na přiloženém odkazu od dvacáté sedmé minuty.

Před tímto rozhovorem můžete zároveň slyšet upoutávku na novou knihu doc. Jaromíra Beneše zabývající se počátky zemědělství ve Starém světě.

ODKAZ

Letní archeobotanická škola se konala v rámci udržitelnosti projektu PAPAVER - Centrum studia člověka a rostlin Evropy a severní Afriky doby poledové, reg. č. CZ.1.07/2.3.00/20.0289, který byl spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.