• Naše úspěchy

Úspěch Přírodovědecké fakulty v žebříčku nejlepších VŠ časopisu Týden

Již podruhé uveřejnil časopis Týden srovnání tuzemských univerzit a vysokých škol. Přírodovědecká fakulta Jihočeské univerzity se v žebříčku v kategorii přírodní vědy umístila na třetím místě a slaví tak nemalý úspěch. Oproti loňskému roku se totiž posunula o dvě příčky výše.

Školy jsou rozděleny do sedmi kategorií podle svého zaměření a hodnoceny na základě čtyř kritérií (zájem uchazečů, pedagogické zabezpečení, vědecká práce a vnější hodnocení). Celý článek si můžete přečíst niže.