Exkurze do divočiny 2024

Hnutí DUHA vás zve na letní poznávací a zážitkové exkurze do divoké přírody!

Pod vedením zkušených průvodců se podíváte do cenných divokých lesů v různých koutech České republiky: do Národního parku České Švýcarsko, který se vyrovnává s následky velkého požáru, a divoká příroda se tam pomalu, ale jistě zotavuje; do rezervace Jizerskohorské bučiny, divokých bukových lesů, které se před třemi lety staly první a prozatím jedinou přírodní památkou UNESCO v ČR; nebo do křivoklátských hvozdů, které se mají stát jádrem nového českého národního parku. A zveme vás samozřejmě na tradiční divokou Šumavu a do sousedního ještě divočejšího Bavorského lesa: na Šumavské pláně k rašeliništím, na majestátní vrcholy Luzný, Velký Roklan nebo Plechý či k tajemným horským jezerům (Plešnému nebo Roklanskému). Na své si přijdou i milovníci horských přechodů na těžko – na Velké putovní exkurzi napříč NP Bavorský les. Objevte s námi krásu divočiny a zjistěte více o tom, proč má smysl ji chránit. Více na www.hnutiduha.cz/exkurze S přihláškou však příliš neváhejte, zbývají poslední volná místa.

 

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2024 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1

0