• Fakulta
  • Aktuálně

Jarní botanický víkend v okolí Seletic na Nymbursku

Vážení a milí kolegové,

zveme Vás na Jarní botanický víkend, který proběhne v okolí Nymburku v termínu od 5. do 8. května.

Sraz účastníků bude v pátek 5. května v odpoledních hodinách. Sejdeme se v areálu TJ Seletice, kde máme zamluvené ubytování.

Orientační cena ubytování je  180,- Kč /osoba, den. (platí se na místě) a polopenze 220,- Kč/osoba, den.

V ubytování máme domluvené snídaně a je zde i možnost objednat si teplé večeře. Je zde také funkční hospoda, která je otevřená každý den do večerních hodin.

Kapacita ubytování je zhruba 45 lidí.

Předpokládaný konec akce je v pondělí 8. května.

Zároveň bychom Vás rádi upozornili na další terénní víkend, který připravujeme.

Jedná se o Ornitoentomologický víkend pro učitele (akreditovaný v DVPP),

plánovaný v termínu: 30. 6. - 2. 7. 2023

Místo: Českobudějovicko

Ubytování: Kemp Křivonoska, chatky (835 Kč/osoba/dvě noci, krivonoska.cz), strava vlastní

Program: Českobudějovické rybníky, lesy, hráze, Vyšenské kopce.

V laboratořích PřF JU v Českých Budějovicích proběhne jednodenní workshop pro učitele fyziky s názvem:

Popularizace fyziky v moderním praktiku (optika, jaderná a atomová fyzika),

plánovaný na pátek 26.5. (Akreditovaný v DVPP)