• Fakulta
  • Aktuálně

Plánovaná změna interiéru vestibulu budovy B

změna interiéru přízemí budovy B

Vedení PřF se rozhodlo provést změny interiéry přízemí budovy B za účelem vytvoření pohodlnějšího a přívětivějšího prostoru pro studenty, pořádání akcí fakulty i konferencí. Zde si můžete prohlédnout vizualizaci projektu architektonické studie připravené studiem Debyt. Také zde naleznete výsledky dotazníku, který oslovil studenty PřF a zjišťoval využívání a požadavky na tento prostor. Pokud máte jakékoliv další náměty a komentáře k plánovaným změnám neváhejte oslovit akademický senát PřF (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).