Školení SŠ učitelů

Na PřF JU jsme ukončili první školení SŠ učitelů, kteří se věnují na praxích našim studentům učitelství.

První dvě setkání jsme uspořádali společně s kolegy z naší Filozofické fakulty a jejich provázejícími učiteli. Školení jsme lektorovali ve spolupráci PřF, FF a PF. Scházelo se nás kolem 25. Třetí setkání jsme uspořádali již fakultně. U nás na PřF JU jsme se sešli v Edulabu, v prostředí vytvořeném pro naše studenty učitelství. Přestože školení je pro provázející učitele povinné, bavilo nás. Ujasnili jsme si procesy související s reformou praxi, která probíhá, a která se nám víceméně líbí. Věnovali jsme se moderním výukovým metodám, souvisejícím pedagogickým a psychologickým tématům a sdíleli zkušenosti. Všichni dohromady - SŠ i VŠ učitelé, zástupci vedení SŠ i fakult. Při školení jsme také využili podcasty a další zdroje připravené KVBU a Učitelem naživo.

V červnu začínáme další sérii školení provázejících učitelů a již máme nové zájemce o účast. Pro naše studenty učitelství budou mít tato školení učitelů velký efekt a přínos.

 

Informace k červnovému školení jsou k dispozici v pozvánce.  

Přihlásit se předběžně můžete zde.

 

 

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2024 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1

0