• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Pozvánka na studentskou diskuzi s Dr. Leonidem Schneiderem: Etika ve vědě

Pozvánka na studentskou diskuzi s Dr. Leonidem Schneiderem: Etika ve vědě

Srdečně vás zveme na diskuzi s předním expertem na vědeckou etiku, Dr. Leonidem Schneiderem. Je to člověk, který své úsilí věnuje odhalování různých plagiátů, problematických a falšovaných vědecký článků na svém blogu https://forbetterscience.com/, věnoval se kromě jiného i známým českým kauzám, popř. Dr. Sabatinimu, který byl nově přijat na UOCHBCH.

Účast doporučujeme především studentům, postdokům, i s ohledem na již zmiňované problémy s etikou, které se objevují i v našich končinách. Tato příležitost vám umožní aktivně se zapojit do debaty a sdílet své myšlenky na téma etiky ve vědě a pomůže vám připravit se na vaši budoucí kariéru ve vědě, medicíně a dalších oblastech.   

Datum a čas: 11. 12. 2023 9:30

Místo: místnost C1 (budova C)

Pro více informací o Dr. Leonidovi Schneiderovi a jeho práci navštivte jeho blog For Better Sciencehttps://forbetterscience.com/,.

invitation-schneider-student-discussion

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2024 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1

0