OJZ 121 - Bakalářská angličtina 2

• Úroveň dle CEFR:

A2+ - B1

• Kredity:

• Cílová skupina studentů:
    Studenti, jejichž úroveň je A2 a potřebují koncem semestru postoupit na úroveň B1.
  • Vstupní požadavky/úroveň studenta dle CEFR:

A2+

Pro nové studenty doporučení na základě vstupního rozřazovacího testu. Pokud si nejste jisti, využijte rozřazovací test nebo „CEFR self assessment grid“ na našich webových stránkách.
  • Cíl:
    Hlavní náplní hodin je výuka gramatiky, tj. osvojení si základních gramatických pravidel, používání základních časů, funkcí a struktur/např. vyjádření názoru, souhlasu, nesouhlasu atd. Součástí kurzu je i procvičování poslechových aktivit, čtení a výslovnosti.
  • Obsah/charakteristika kurzu:
    Hlavní důraz je kladen na výuku gramatiky. Jednotlivé gramatické struktury se probírají na pozadí obvyklých témat, tj. běžných každodenních situací spojených se slovní zásobou. Okruhy gramatiky a podrobný sylabus jsou k dispozici na webových stránkách Oddělení jazyků.

Hodnocení/zápočet/příprava:

Získání zápočtu:

• Pravidelná účast (3 povolené absence)
  • Aktivní práce na hodinách
  • Domácí příprava
  • Úspěšné zvládnutí testů dle požadavků jednotlivých vyučujících

Kurz vyžaduje minimálně hodinu přípravy týdně.

• Materiály:

dostupné na Moodle

• Další požadavky:

Kurz není možné navštěvovat bez registrace ve STAGu.