Artificial Intelligence and Data Science

  • Fakulta: Přírodovědecká
  • Typ studia: navazující
  • Doba studia: 2 roky
  • Jazyk výuky: angličtina
  • Forma studia: prezenční
  • Kód programu: N0619P140001

Popis programu

Program je úzce navázán na spolupráci komerční sférou, především s partnery v regionu (BOSCH, BMW, Engel, a další), kde mají studenti možnost vykonat povinnou stáž. Studentům jsou také k dispozici špičkově vybavené AI laboratoře a to na obou stranách hranice.

Vyučovacím jazykem programu je angličtina. Studenti mají možnost nejen dále rozvíjet své komunikační dovednosti v tomto jazyce (díky specializovaným kurzům s rodilými mluvčími), ale současně absolvují také úvod do regionálních jazyků (němčiny nebo češtiny), které usnadní komunikaci v každodenním životě při studiu a zajistí lepší podmínky pro potenciální nástup do zaměstnání v regionu.

Informace o studiu

The base foundation the joint study program lies in the requirement to spend (in presence) at least ONE semester at the partner university. We recommend to do so within the first two semesters with the flexibility choosing to start summer semester @THD or winter semester @USB. The last two semester are divided between obligatory internship and master thesis. We recommend to choose master thesis supervisor as soon as possible and based on the supervisor's home institution to spend the remaining two semesters in that particular country.

Courses included in the study program are dividi into the four main building blocks and module groups:
- Artificial Intelligence
- Data Science
- Internship
- Master Thesis
More information about the particular subjects: https://bit.ly/3CAwOYO

Přijímací řízení

Úspěšně ukončené bakalářské vzdělání.
Znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B2 (doložená certifikátem nebo pohovorem).
Zisk min. 90 kreditů (ECTS) z oblasti informatika v bakalářském studijním programu (doložených dodatkem diplomu nebo ověřeným výpisem úspěšně absolvovaných předmětů bakalářského studia).
Zisk min. 18 kreditů (ECTS) z oblastí umělé inteligence a data science v bakalářském studijním programu (absolvováním předmětů s převažující tématikou např. neuronové sítě, umělá/výpočetní inteligence, strojové učení, data mining, distribuované algoritmy, datové analýzy apod.)
Úspěšné absolvování písemného příjímacího testu nebo přijímacího pohovoru.

Něco navíc

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2024 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1

0