Skip to main content

Přednášky pro SŠ

Odborníci z Přírodovědecké fakulty JU nabízejí přednášky pro střední školy. Nabízená témata rozšiřují informace z výuky či přinášejí detailnější zpracování konkrétních témat a vědeckých objevů.

Pořádání přednášek na středních školách má na PřF JU již dlouholetou tradici. V minulých letech odpřednášeli naši pedagogové a doktorandští studenti několik set přednášek po celé ČR. Přednášky trvají 1,5 hodiny a jsou určeny pro studenty ve věku 16-19 let (obojí lze domluvit i jinak).

Datum přednášky je na dohodě mezi Vaší školou a přednášejícím. Veškeré náklady spojené s přednáškou hradí PřF JU.

Jak objednat přednášku

V případě, že Vás v naší nabídce některá z přednášek zaujala, není nic jednoduššího než si ji objednat. Kontaktní email pro objednávky je: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Můžete si objednat i více přednášek, ale vzhledem k rostoucímu zájmu preferujeme maximálně 4 přednášky za školní rok. V objednávce nám napište, které termíny by se Vám nejlépe hodily (datum, čas) a jak moc jste flexibilní, tedy například které dny v týdnu pro Vás připadají v úvahu. Pokusíme se Vám vyjít vstříc s přihlédnutím k aktuálním časovým možnostem jednotlivých přednášejících. Přednášky objednávejte v dostatečném časovém předstihu. Po obdržení Vaší objednávky Vám přijde potvrzující email. Pro více informací nás kontaktujte na tel. 389 032 231).

> Detailní nabídka přednášek ke stažení <

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České BudějoviceTel. 387 776 201 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2024 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1

0